Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων

Σύλλογος

Ως εκπρόσωποι του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για τα έτη 2014- 2016, θα θέλαμε να δηλώσουμε την ειλικρινή μας διάθεση για συνεργασία και σύμπραξη όλων των μελών του Συλλόγου μας, ώστε να επιτευχθούν οι στόχοι που θα θέσει η πλειοψηφία του.

Σκοπός μας είναι η έγκαιρη ενημέρωση και η δυνατότητα συμμετοχής όλων των μελών, σε όλες τις δράσεις. Ως εκ τούτου, σας προτείνουμε να συμβουλεύεστε καθημερινά τον πίνακα ανακοινώσεων του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, καθώς και το ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο, όπου θα ενημερώνεστε για οτιδήποτε σας αφορά.

Η συνεισφορά όλων είναι σημαντική και πάνω από όλα ευπρόσδεκτη!

Ευχόμαστε σε όλους μια χρονιά με έμπνευση και δημιουργία!

Φιλικά

Τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου

του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

του 7ου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Ρόδου"Αμαράντειος Σχολή"